Často se mě ptáte (FAQ)

Proč bych si to měl koupit u tebe a ne někde na netu?

Tím, že se rozhodnete podpořit mou značku, získáte víc, než jen výrobek z pravé kůže. Výrobek si můžete vymazlit podle svých představ a vytvořit z něj skutečně osobitou záležitost. Zakoupením se navíc připojíte k názoru, že v jednoduchosti je krása. Posláním mé značky je myšlenka minimalismu. Tedy že méně je někdy více. Vyjádříte tak souhlas s názorem, že není třeba 10 výrobků na rok, ale stačí 1 kvalitní na deset let. Přispějete tím pádem také k ochraně životního prostředí.

Se mnou vás nečeká jen neosobní nákup pěkného produktu. Zažijete se mnou příběh, který začíná společným laděním vašich představ, pokračuje tvorbou, až po samotný zážitek z rozbalení krabičky.

Jak to šiješ?

Ručně. Tzv. sedlářským stehem. Připravenými otvory prošívám dvě speciální jehly s oblými hroty, což vytváří zmiňovaný skálopevný sedlářský steh.

Odkud bereš kůže?

Pro svou práci využívám materiál od českých dodavatelů (na příklad firma Kumo nebo Prokuri). Usně také objednávám ze zahraničí.

Jak dlouho bude výroba trvat?

Záleží na tom, jaká má zákazník přání, a také kolik objednávek je před ním. Ale obecně garantuji dodání do 14 pracovních dnů.

Objednávku bych potřeboval dříve, než garantovaných 14 pracovních dnů, lze to?

Napište mi na vasek@ecocase.cz a domluvíme se.

Jak si mám změřit pásek?

Stačí se podívat na tento obrázek. Měření se provádí od hrany spony k tvému nejpoužívanějšímu otvoru na současném opasku.

Můžeš mi tam vyrazit monogram?

Ano, určitě.

Můžu si vybrat, kde monogram bude?

Ano.

Je možný si nechat výrobek ozdobit logem nebo jinou grafikou?

Určitě. Zde je videoukázka postupu. Mám k dispozici laser, kterým můžu na výrobek přenést takřka cokoliv. Kresbu, podpis, fotku oblíbeného herce nebo EKG budoucího miminka…Záleží na kreativitě. Čím lepší budu mít podkladová data, tím lepší bude výsledek.

Prodlouží laserování dobu dodání?

Ne.