Často se mě ptáte (FAQ)

Proč bych si to měl koupit u tebe a ne někde na netu?

Tím, že se rozhodneš podpořit mou značku, získáš víc, než jen výrobek z pravé kůže. Výrobek si můžeš vymazlit podle svých představ a vytvořit z něj skutečně osobitou záležitost. Zakoupením se navíc připojíš k názoru, že v jednoduchosti je krása. Posláním mé značky je myšlenka minimalismu. Tedy že méně je někdy více. Vyjádříš tak souhlas s názorem, že není třeba 10 výrobků na rok, ale postačí 1 na deset let. Přispěješ tím pádem k ochraně životního prostředí.

Se mnou tě nečeká jen neosobní nákup pěkného produktu. Zažiješ se mnou příběh, který začíná společným laděním tvých představ, pokračuje tvorbou (uvidíš fotky), až po samotný závěr, kterým je zážitek z rozbalení.

Jak to šiješ?

Ručně. Tzv. sedlářským stehem. Připravenými otvory prošívám dvě speciální jehly s oblými hroty.

Odkud bereš kůže?

Pro svou práci využívám materiál od českých dodavatelů (na příklad firma Kumo nebo Prokuri). Usně ale také objednávám ze zahraničí.

Jak dlouho bude výroba trvat?

Záleží na tom, jaká má zákazník přání, a také kolik objednávek je před ním. Ale obecně garantuji dodání do 14 pracovních dnů.

Objednávku bych potřeboval dříve, než garantovaných 10 pracovních dnů, lze to?

Napiš mi na vasek@ecocase.cz a domluvíme se.

Jak si mám změřit pásek?

Stačí se podívat na tento obrázek. Měření se provádí od vnitřní hrany spony do středu tvého nejpoužívanějšího otvoru.

Můžeš mi tam vyrazit monogram?

Ano, určitě.

Můžu si vybrat, kde monogram bude?

Ano.

Je možný si nechat výrobek ozdobit logem nebo jinou grafikou?

Určitě. Zde je videoukázka postupu. Mám k dispozici laser, kterým můžu na výrobek přenést takřka cokoliv. Kresbu, podpis, fotku oblíbeného herce nebo EKG budoucího miminka…Záleží na kreativitě. Čím lepší budu mít podkladová data, tím lepší bude výsledek.

Prodlouží laserování dobu dodání?

Ne.

Co když nejsem s výsledkem spokojen(á)?

To mě moc mrzí. Napiš mi na vasek@ecocase.cz a určitě se domluvíme.

 

 

Tomuto webu chutná sladké. Proto požírá soubory cookies, díky kterým poskytuje lepší uživatelský zážitek, může měřit návštěvnost a personalizovat reklamu. Více informací zde.